Makinë mbyllëse

Pajisjet e mbyllësit të kanaçeve të mëdha, makineri gjysmë automatike për mbylljen e tapave metalikë

Përshkrimi Ky produkt Makina mbyllëse e lehtë e kavanozëve/kavanozëve/shisheve metalike është e aplikueshme për të gjitha llojet e kanaçeve prej kallaji, kanaçe alumini, kontejnerë plastikë, letër, kanaçe dhe lloje të tjera mbyllëse të kanaçeve të rrumbullakëta, cilësi e besueshme, e lehtë dhe e lehtë për t’u përdorur, industria e ushqimit dhe pijeve dhe pajisje të tjera ideale thelbësore. Veçoritë e makinës vulosëse të kanaçeve/kavanozëve/shisheve/tapave metalikë 1. E mbyllur me unazë mbyllëse përreth,...

Pajisjet e mbylljes me vakum me shpëlarje me gaz azot

Parametri bazë i makinës së vulosjes së kanaçeve Madhësia:1950×800×1800 Pesha:750kg Fuqia e furnizimit: AC380V 50Hz 4kW Fuqia:13A Shpejtësia e konservimit:7.5 kanaçe për min Lartësia e kanaçeve:100~190mm Diametri i kanaçeve:99≥6mm ajërore: 1. Konsumi i ajrit: 150L/min Presioni i gazit të azotit:≥0.4MPa Konsumi i azotit:50L/min Zhurma: ≤ 80dB Fuqia e vakumit:-0.09Mpa Mbetjet e gazit të azotit:më pak se 3%(Standardi ndërkombëtar) Mbetje pluhuri çdo kanaçe:3g ose më poshtë Përshkrimi Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e...

Aerosol cans sealing machine

Aerosol cans sealing machine Capping Dia. (mm) (26.5-28.5)±0.15 Capping Depth (0-7)±0.15 Min. Vacuum 1×10-3 Air Valve Cap Applied 1 inch (25.4mm) Aerosol Can Applied Height 60-350mm Diameter. 20-100mm Working Pressure (MPa) 0.45-0.7 Max. Air Consumption l/min 12 Production Capacity Can/hr. 1000-1500 Sizes (mm) 600×600×750mm Mass (Kg) 100 Description Aerosol cans crimping machine is applicable for the outer clawing type capping...

Automatic Tray Sealing machine with Gas Flushing System

Basic parameter of Automatic Tray Sealing machine with Gas Flushing System Tray size: 240*180*80mm Capacity: 800-1000trays/hour Voltage: 1P 220v50hz Total power: 1.8kw Air pressure: 0.6-0.8Mpa Air consumption: ≤0.3 m3/min Machine size: 2200*800*1900mm Machine weight: 650kgs Description Automatic tray sealing machine can detect filled trays, auto gas flushing into tray (optional), auto sealing trays by plastic film, film pulling and positioning,...

Makinë mbyllëse vertikale automatike për mbylljen e qeseve plastike pajisje për mbylljen e filmit

Technical parameters of continous bags sealing machinery: Operation: Electronic variable speed Temperature control: electronic thermostat control Printing method: Stamps Power: 220V/50Hz 500W Seal products speed :0-12m / min Seal products Thickness :0.02-0 .80 mm Seal width :6-10mm Sealing length: 0 - infinity Transporting loads: <5kg Temperature range :0-300 °C Dimensions: 810 × 370 × 320mm Weight: 38kg(refered on horizontal model)...

Makinë gjysmë automatike për mbështjelljen e shishkës

Parametri themelor i shisheve të vogla flakone lëngu oral për shtypjen e makinës tension 220V/50Hz fuqi 50w Diametri i mbylljes 10-35mm Kapaciteti 20 shishe/min Aplikoni shishet lartësi 30-180mm madhësia 35*25*65cm pesha neto 26kml Kapaciteti shishe0ml Materiali Stain Kjo makinë përdoret kryesisht në një shumëllojshmëri të shisheve të qelqit, kapak kombinimi alumini, kapak alumini, kapak me kapak që hapet lehtë, jo i përshtatshëm për kapak me vidë...

Makinë automatike për mbylljen e kanaçeve të tavolinës

Parametri themelor i makinës për vulosjen e kanaçeve Tabeltop metalike PET Kapaciteti i stolit të kanaçeve: 25 kanaçe për min Lartësia e aplikueshme: 39mm-280mm Diametri i kanaçeve φ35-φ220mm Fuqia:370w Madhësia e makinës:L620×W260×H880 Madhësia e paketës:800×0×350 Pesha bruto 70 kg: 84 kg Përshkrimi Makina mbyllëse e kanaçeve në tavolinë është e aplikueshme për mbylljen e kanaçeve si kanaçe çaji / kanaçe me hapje të lehtë / kanaçe metalike / kanaçe letre. Makina mbyllëse është karakteristikë e ...

Makinë mbyllëse rrotulluese për kavanoza qelqi

Parametri bazë i makinës vulosëse rrotulluese për kavanoza qelqi: Shpejtësia: 20 copë-40 copë për min Tensioni i vlerësuar: 110 V/60 Hz (e personalizuar në treg në SHBA) Fuqia e makinës: 800W Dimensioni i jashtëm: Rreth 2300*1800*1800*1800 MM*H) (L Presioni: 0,7-1,0 MPa Pesha: Rreth 400 Kg Përshkrimi E gjithë makineria automatike e mbulimit miraton një dizajn të përpunuar DIY. Duke eliminuar makineritë e panevojshme komplekse dhe të rënda, ajo miraton montimin e tipit të kostumit. Mirëmbajtja dhe...