Makinë paketimi

Vida bulona ribatina numërimi makineri paketimi

Përshkrimi Parametri bazë i makinës paketuese të katër tasave/vibratorëve: Gama matëse: Përcaktohet në bazë të situatës aktuale të pjesëve. Gjatësia e çantës (mm): 40-160 Gjerësia e çantës (mm): 40-100 Gama matëse: e rregullueshme brenda një diapazoni të caktuar Kapaciteti prodhues (çantë/minutë): 20-40 Forma e vulosjes: vulosje me tre anë, katër Fuqia totale e mbylljes anësore ose e mbytjes së pasme (W): 1600 Konsumi i gazit: 20L/Min 0.75Ma Madhësia e makinës:1300*1100*1850mm Pesha:400KG Materiali paketues: membranë kompozite, fletë metalike dhe material i mbyllur në nxehtësi etj. Net. ..

Linja e paketimit të prodhimit të kashtës së pijes

Përshkrimi Linja e prodhimit të kashtës me pije efikase është një seri e tillë makinerish me proces nxjerrjeje dhe formësimi, tërheqjeje dhe paketimi. Linja e plotë e prodhimit përbëhet nga ekstruder i kashtës për pije, tharëse automatike, ashensor automatik dhe makineri për paketimin e kashtës-online. Është i përshtatshëm për paketimin e grupeve që pinë kashtë në një qese, mund të funksionojë për kashtë letre, kashtë plastike, kashtë gruri dhe PLA...

Automatic continuous Stretch Vacuum Packing Machine

Description Vacuum packing machine applies to vacuum, gas added and tight packing for all kinds of plastic bags, aluminum foil bags,. It can supply vacuum package for meat products , pickle products, marine products, frozen products, cooked food, fresh vegetable, medical products, chemical products, metal products, electrical components, and so on. Using Range: Packing of meat, fruit, seafood, vegetable, medicine,...

Krem xhel për flokë me locion për makinë paketimi të lëngët

Gjatësia e qeseve: 80-300 mm (L) Gjerësia e qeseve: 50-200 mm (W) Gjerësia maksimale: e filmit rrotull 420 mm Shpejtësia e paketimit: 5-60 çanta/min Gama e matjes: 150-1200 ml Konsumi i ajrit: 0,65 mpa Konsumi i gazit: 0,3 m³/ Min Tensioni i fuqisë: 220 V Fuqia: 2.2 KW Dimensioni (L): 1477mm×(W)1376mm×(H)1846mm Pesha e vdekur e makinës: 540Kg Përshkrimi Njësia e makinerisë për mbushje automatike të pastës së salcës është krijuar posaçërisht për paketimin e produktit me mesatare në të lartë viskoziteti, siç është domatja...

Makineri për paketimin e çantave me qese me shumë koka të sistemit VFFS të një rrjeti të vetëm

Parametri bazë i sistemit Single Web VFFS Çanta me qese me shumë kokë Paketimi Makineria Gjerësia e qeseve 100-300mm(W) Gjerësia maksimale e filmit rrotull 620mm Shpejtësia e paketimit 20-40bags/min Gama e matjes 3000ml Konsumi i ajrit 0.8mpa Konsumi i gazit 0.5m3;/min 2 Fuqia volt /50HZ Fuqia 3KW Dimensioni L3750*W1980* H3500 mm Pesha e vdekur e makinës 700Kg Përshkrimi Makina mbyllëse e formës vertikale (VFFS) është një lloj linje montimi të automatizuar...

Makinë paketimi rrotulluese e vazhdueshme me qese

Parametri bazë i makinës vulosëse të peshimit me shumë koka për granula të mëdha Madhësia e qeses W:80~200mm L:100-300mm Shtrirja e mbushjes: 5-2500g Shpejtësia: 35-60 çanta/min (Shpejtësia varet nga statusi i produktit dhe pesha e mbushjes) Paketa saktësia Gabim:≤±1 Fuqia totale: 3.6Kw Dimensioni: 1645mm*1450mm*1450mm Pesha: 1200KG Fusha e aplikimit: karamele, kikirikë, bishtaja, fëstëk, karamele kristali, sheqer, biskota, tortë, rostiçeri, ushqime të gatuara, ushqime të përditshme turshi, ushqim i fryrë,...

Makinë paketimi me plesht rrotullues ngritës dhe derë shtytëse

Parametri bazë i makinerive të paketimit Maks. Gjerësia e filmit 180-520 mm Gjatësia e qeseve 80-400 mm Gjerësia e qeseve 80-260 mm Kubë e paketimit 1000 ml Shpejtësia e paketimit 5-40 çanta/min Trashësia e paketimit 0,04-0,08 mm Specifikimi i furnizimit me energji elektrike 220V, 3kw Dimensioni (L x0(W)1452 1650mm Pesha totale e makinës 450 kg Përshkrimi Vizatim i makinës së paketimit me plesht rrotullues ngritës dhe derë shtytëse për sistemin matës të kupave vëllimor: Foto të tëra për makinën e paketimit VFFS Përshkrimi bazë në...

Makineri për paketimin e mbështjellësve të ushqimit për mbështjellësin horizontal të ushqimeve

Makinë ambalazhi horizontale Gjerësia e filmit Maks.400mm Gjatësia e qeseve 130-450mm Gjerësia e qeseve 50-180mm Lartësia e produktit Maks.75mm Gjerësia maksimale e filmit të rrotullës max.320mm Shpejtësia e paketimit 30-150bag/min Fuqia 220V,50/60Hz,2.8KW Madhësia e makinës( L*W*H) 4300*1220*1500mm Pesha e makinës 1050 kg Përshkrimi Makina është tërësisht e kontrolluar nga PLC. Parametrat vendosen drejtpërdrejt përmes ekranit me prekje. Kontrolli PID i temperaturës mundëson saktësinë brenda±1℃. Në përputhje me nevojat industriale ushqimore,...

Makinë automatike për paketim celofan mbi mbështjellës

Parametri i performancës së materialeve motorike të serverëve me shpejtësi të lartë që ushqejnë mbështjelljen 3D Modeli YX-200A PLC Sistemi i ekranit me prekje Shpejtësia e paketimit 30-60 kuti/min Madhësia e paketimit (L) 65-270 mm (W) 60-150 mm (H) 20-90 mm Dimensioni i makinës (L )2180mm(W)1000mm(H)1500mm Dimensioni i transportuesit (L)1650mm(W)450mm(H)950mm Pesha 800kg Fuqia totale 6.5kw Tensioni 3N AC 380V 50HZ Presioni ajri 0.5-0.7M makina celophane e perdorur per wra Produkt në formë katrore, drejtkëndore dhe madje edhe trapeziu me një...

Makinë gjysmë automatike për paketimin e tkurrjes së filmit PE

Parametrat teknikë të makinës gjysmë automatike të paketimit me tkurrje të nxehtësisë: Madhësia e sobës 800×400×200mm Fuqia 5Kw Kapaciteti mbajtës 5 kg Shpejtësia e transportuesit 0-10m/min Temperatura(°C) 0-300 Pesha e makinës 160kg Dimensioni i jashtëm i fuqisë 1200×7×03mm furnizimi: 220V/50HZ/Materialet e përshtatshme: POF, PVC, PP, PE, etj Përshkrimi Kjo makinë paketuese e tkurrjes së nxehtësisë së makinës gjysmë automatike të paketimit të tkurrjes është e përshtatshme për paketimin e filmit të vetëm ose shumë të tkurrjes së nxehtësisë që përmban transparente,...