Shishe katrore makineri etiketimi me katër anë makineri automatike vertikale etiketuese

Përshkrimi I gjithë grupi i makinerive etiketuese që mund të përdoret për produkte të ndryshme nga cilindra në formë gjysëm rrethore, vetëm shenja e dyfishtë e pasme ngjit një shenjë, si p.sh. ngjitja e kanaçes ushqimore, shisheve të rrethit të kozmetikës dhe shisheve të ilaçeve...etj. shënoj;Merr një duzinë makinerish kodesh si p.sh një nuancë tjetër, mund të kryejnë për të ngjitur një shenjë për të printuar për të prodhuar...

Vida bulona ribatina numërimi makineri paketimi

Përshkrimi Parametri bazë i makinës paketuese të katër tasave/vibratorëve: Gama matëse: Përcaktohet në bazë të situatës aktuale të pjesëve. Gjatësia e çantës (mm): 40-160 Gjerësia e çantës (mm): 40-100 Gama matëse: e rregullueshme brenda një diapazoni të caktuar Kapaciteti prodhues (çantë/minutë): 20-40 Forma e vulosjes: vulosje me tre anë, katër Fuqia totale e mbylljes anësore ose e mbytjes së pasme (W): 1600 Konsumi i gazit: 20L/Min 0.75Ma Madhësia e makinës:1300*1100*1850mm Pesha:400KG Materiali paketues: membranë kompozite, fletë metalike dhe material i mbyllur në nxehtësi etj. Net. ..

Pajisjet e mbyllësit të kanaçeve të mëdha, makineri gjysmë automatike për mbylljen e tapave metalikë

Përshkrimi Ky produkt Makina mbyllëse e lehtë e kavanozëve/kavanozëve/shisheve metalike është e aplikueshme për të gjitha llojet e kanaçeve prej kallaji, kanaçe alumini, kontejnerë plastikë, letër, kanaçe dhe lloje të tjera mbyllëse të kanaçeve të rrumbullakëta, cilësi e besueshme, e lehtë dhe e lehtë për t’u përdorur, industria e ushqimit dhe pijeve dhe pajisje të tjera ideale thelbësore. Veçoritë e makinës vulosëse të kanaçeve/kavanozëve/shisheve/tapave metalikë 1. E mbyllur me unazë mbyllëse përreth,...

Makinë pneumatike për mbulim parfumi

Makina Pneumatike e Mbulimit të Parfumeve është një lloj makine që përdoret në mbylljen e shisheve të ndryshme të parfumeve. Ai përbëhet nga dy pajisje kryesore: sistemi i mbulimit dhe kontrolli pneumatik. Kjo makinë shërben kompresimin e ajrit si prodhues i energjisë, duke përfituar nga kompresimi i ajrit për të arritur vulosje efikase një herë. Veçori e makinerisë pneumatike gjysmë automatike për shishe qelqi Pamje e bukur dhe strukturë kompakte...

Makinë mbushëse për shampo me locion të lëngshëm për larjen e enëve me 4 koka

Makina mbushëse pneumatike, e përdorur gjerësisht në farmaceutikë, kimikate të përditshme, produkte ushqimore, kozmetikë, pesticide dhe industri të veçanta. Makina mbushëse e vajit me katër koka (makinë mbushëse vaji, makineri mbushëse uji, makinë mbushëse pijesh) Modeli është një makinë mbushëse speciale me 4 koka, është inovuar dhe përmirësuar në bazë të produkteve të serisë së kësaj kompanie dhe ka prezantuar teknologjinë e huaj të avancuar të makinës mbushëse. ....

Makinë etiketimi me afishe të palosshme

Parametrat bazë të makinës së etiketimit të ngjitëseve të palosshme: Gama e aplikueshme e telave: φ0-3,5, φ3,0-5,5, φ4,0-10 mm, duhet të personalizohet mbi 10 mm Saktësia e etiketimit: ±0,2 (duke përjashtuar gabimet e produktit dhe etiketës) Shpejtësia e etiketimit: 150 1800 copë/H (në varësi të madhësisë së etiketës dhe shpejtësisë së funksionimit manual) Madhësia e aplikueshme e produktit: të gjitha llojet e telave të rrumbullakëta, telave të sheshta, tubacioneve të ujit dhe produkteve të tjera Madhësia e aplikueshme e etiketës: gjatësia standarde e modelit: 20 mm ~ 180 mm (duhet të personalizohet përtej...

Linja e paketimit të prodhimit të kashtës së pijes

Përshkrimi Linja e prodhimit të kashtës me pije efikase është një seri e tillë makinerish me proces nxjerrjeje dhe formësimi, tërheqjeje dhe paketimi. Linja e plotë e prodhimit përbëhet nga ekstruder i kashtës për pije, tharëse automatike, ashensor automatik dhe makineri për paketimin e kashtës-online. Është i përshtatshëm për paketimin e grupeve që pinë kashtë në një qese, mund të funksionojë për kashtë letre, kashtë plastike, kashtë gruri dhe PLA...

Pajisjet e mbylljes me vakum me shpëlarje me gaz azot

Parametri bazë i makinës së vulosjes së kanaçeve Madhësia:1950×800×1800 Pesha:750kg Fuqia e furnizimit: AC380V 50Hz 4kW Fuqia:13A Shpejtësia e konservimit:7.5 kanaçe për min Lartësia e kanaçeve:100~190mm Diametri i kanaçeve:99≥6mm ajërore: 1. Konsumi i ajrit: 150L/min Presioni i gazit të azotit:≥0.4MPa Konsumi i azotit:50L/min Zhurma: ≤ 80dB Fuqia e vakumit:-0.09Mpa Mbetjet e gazit të azotit:më pak se 3%(Standardi ndërkombëtar) Mbetje pluhuri çdo kanaçe:3g ose më poshtë Përshkrimi Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e...

Pajisje gjysmë automatike për mbylljen e kapakëve të makinerisë së kapakëve metalikë

E aplikueshme për: Kapaku i kurorës Lartësia e aplikueshme e shisheve: 60-380 mm Diametri i aplikueshëm i qafës së shisheve: 16-50 mm Tensioni i motorit: 220v (përshtat) Fuqia e motorit: 0.37 kw Kapaciteti i prodhimit: 1200-1500 shishe/orë Madhësia e makinës: 600*900mm kartoni Pesha e makinës: 90 kg Makina e rregullimit të mbulimit do të rregullohet si shishe dhe kapak para dërgesës.

Mbushja e kapsulës së numërimit në makinat e shisheve

E aplikueshme për: 00-5# kapsula, çamçakëz, xhel të butë, ф22 tableta normale, tableta me formë të veçantë, tableta mbuluese, ф20 tableta Kapaciteti: 10-40 BPM Diametri i shisheve: 20-120 mm Lartësia e shisheve: 40-280 mm Gama e punës: 9 tts: 1- /kapsula/pilula/çamçakëz (i rregullueshëm) Furnizimi me ajër: 0.6 Mpa Furnizimi me energji dhe konsumi: 220V/50HZ 1.5kw Madhësia: 1200*1280*1560mm NW:880 kg Përshkrimi Pajisjet për industrinë farmaceutike, preparatet e ngurta (si p.sh. tableta, Tableta të veshura me sheqer, pilula, të forta...